Amennyiben hiszel a kiszámítható életpályában, és fontos neked a folyamatos tanulási-fejlődési lehetőség, akkor köztünk van a helyed! A Centrum Computer Kft. a következő pozíciókkal vár. Fedezd fel állásajánlatainkat, válogass a végzettségednek megfelelő, az érdeklődési körödhöz közel álló lehetőségek közül!

Elvárásaink:

Eredményorientált, dolgozni vágyó és szerető akár pályakezdő fiatal. Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz állásinterjúra! Munkatársainknak bizalmat adunk és lehetőséget biztosítunk… – a többi rajtad múlik!

Az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat

gyengeáramú szerelő

Gyengeáramú szerelő, kivitelező

Feladatai:

- informatikai hálózatokat építése
- LAN-hálózatok konfigurálása
- hagyományos távközlési hálózatok szerelése
- optikai hálózatok építése és szerelése
- kábelrendezők telepítése és konfigurálása
- hálózatok minősítése
- hibák detektálása
- kábelhibák javítása
- távközlési végberendezések, modemek installálása
- biztonsági rendszerek beállítása
- útvonal-konfigurálás, címzések beállítása.

Mestersége legyen a hobbija; munkájára igényes, precíz, megbízható, lojális.

rendszergazda

Rendszergazda, informatikai szerviztechnikus

Feladatai:

Főbb tevékenységek, feladatkörök:
- meglévő fejlesztői és üzemeltetői rendszereink karbantartása
- munkaállomások telepítése, karbantartása
- belső supporttevékenységek ellátása
- IT-infrastruktúra fejlesztése, új megoldások biztosítása.

Követelmény: büntetlen előélet.

Szakmai elvárások:
- haladó Linux és/vagy Windows rendszergazdai ismeretek
- középfokú angolnyelv-ismeret
- technológiai ismeretek
- TCP/IP hálózati protokollok ismerete
- virtualizációs megoldások, LXC-ismeretek
- Proxy-, LAMP-ismeretek
- OpenVPN-ismeretek
- központi címtár szolgáltatás ismerete
- tűzfalazási megoldások ismerete
- asztali és mobil munkaállomások karbantartásában szerzett tapasztalat
- levelezőrendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Előnyök:
- Proxmox-, CentOS-, Debian-ismeretek
- felsőfokú programozói végzettség vagy releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőségek, online és nappali képzések
- fiatal, dinamikus csapat
- korszerű technológiák használata.

    Akár többet is választhat.
  • Engedélyezett fájl típusok: pdf.