Hálózatba kötjük!

Tarcsay Vilmos u. 21. | Hétfőtől Csütörtökig: 7:00-17:00, Pénteken: 7:00-16:00

Állásajánlatunk

Munkakör neve:  Számítástechnikai szerviztechnikus

Munkakör feladatai: Elvégezni a napi külső és belső szervizfeladatokat, karbantartásokat. Bolti értékesítés, kasszakezelés, napi zárás. Kábelezési és szerelési munkák, kivitelezése.

gallery-1

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Gyakorlat informatikai rendszerek működtetésében, szervizelésében
  • B típusú jogosítvány
  • Angol írott szöveg megértése.
  • Magasfokú precizitás, és rendszeretet!

Előny:

  • Windows és Linux szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvvizsga.
  • Nemdohányzó.
  • Kreatív, lelkes optimista gondolkodásmód.

Amit cégünk nyújt:
Jó munkahelyi légkör, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség, teljesítményarányos fizetés.

Ha hosszútávon gondolkodsz, és úgy érzed, hogy kemény kitartó profi munkáddal, és kreatív ötleteiddel előre tudsz vinni egy lelkes, eredményorientált csapatot, akkor ez a hirdetés Neked szól. Jól végzett munkádat képzésekkel, erkölcsi és anyagi elismeréssel jutalmazzuk.

Ha a feltételek mindegyikének megfelelsz, és azonosulni tudsz a fentiekkel, küldj egy önéletrajzot az allas@centrumcomputer.hu címre, hogy időpontot egyeztethessünk veled. Az önéletrajzodban a munkakör feltételeinek mindegyik kitételéről írj pár sort.